Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Nowa Fantastyka
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1996
wadami - wśród których najdziwniejsza polega na wspólnej obronie, gdy kraj atakowany i totalnej wzajemnej wojnie, kiedy żadnej wojny nie ma, w tym XXI wieku nic się nie zmienimy.
Boże, i w ten sposób zawędrowałem do fantazjowania o jutrze, które - w przeciwieństwie do historii tak trudno sobie wyobrazić.
Wasz z fantazją na bakier
Adam Hollanek

*Adamie, na litość Boską, a "Podróże Guliwera" Swifta, "Dr Jekyll i Mr Hyde" Stevensona, "Portret Doriana Graya" Wilde'a, "Burza" Szekspira, "Alicja w krainie czarów" Carrolla, "Pinokio" Collodiego... to pies?! - Maciej Parowski.

RECENZJE
Chwila z medium
Państwowemu Instytutowi Wydawniczemu przy pracy nad tą książką przyświecał chyba zamiar, aby jak
wadami - wśród których najdziwniejsza polega na wspólnej obronie, gdy kraj atakowany i totalnej wzajemnej wojnie, kiedy żadnej wojny nie ma, w tym XXI wieku nic się nie zmienimy.<br>Boże, i w ten sposób zawędrowałem do fantazjowania o jutrze, które - w przeciwieństwie do historii tak trudno sobie wyobrazić.<br> Wasz z fantazją na bakier<br>&lt;au&gt;Adam Hollanek&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>*&lt;div sex="m"&gt;Adamie, na litość Boską, a "Podróże Guliwera" Swifta, "Dr Jekyll i Mr Hyde" Stevensona, "Portret Doriana Graya" Wilde'a, "Burza" Szekspira, "Alicja w krainie czarów" Carrolla, "Pinokio" Collodiego... to pies?! - Maciej Parowski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RECENZJE&lt;/tit&gt;<br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Chwila z medium&lt;/tit&gt;<br>Państwowemu Instytutowi Wydawniczemu przy pracy nad tą książką przyświecał chyba zamiar, aby jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego