Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 23.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
TYDZIEŃ W SKRÓCIE

Wiosna, ach to ty

We wtorek 20 marca zaczęła się kalendarzowa wiosna. A w Warszawie spadło kilka centymetrów śniegu. Z konta bankowego Zarządu Oczyszczania Miasta wypłynął milion zł. Bo tyle mniej więcej kosztuje jednorazowe usunięcie śniegu ze stołecznych ulic.

Znowu napad na bank

Kolejny w stolicy napad na bank. We wtorek dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do filii banku PKO BP przy ul. Kijowskiej. Bandyci sterroryzowali kasjerkę, ale podczas pakowania pieniędzy zostali spłoszeni przez ochroniarza. Tym razem na szczęście obyło się bez ofiar.

To nie żart

Od 1 kwietnia potanieją taksówki. Zamiast maksymalnie 2 zł za kilometr, zapłacimy 1,60
TYDZIEŃ W SKRÓCIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wiosna, ach to ty &lt;/&gt;<br><br>We wtorek 20 marca zaczęła się kalendarzowa wiosna. A w Warszawie spadło kilka centymetrów śniegu. Z konta bankowego Zarządu Oczyszczania Miasta wypłynął milion zł. Bo tyle mniej więcej kosztuje jednorazowe usunięcie śniegu ze stołecznych ulic. <br><br>&lt;tit&gt;Znowu napad na bank &lt;/&gt;<br><br>Kolejny w stolicy napad na bank. We wtorek dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do filii banku PKO BP przy ul. Kijowskiej. Bandyci sterroryzowali kasjerkę, ale podczas pakowania pieniędzy zostali spłoszeni przez ochroniarza. Tym razem na szczęście obyło się bez ofiar. <br><br>&lt;tit&gt; To nie żart &lt;/&gt;<br><br>Od 1 kwietnia potanieją taksówki. Zamiast maksymalnie 2 zł za kilometr, zapłacimy 1,60
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego