Typ tekstu: Książka
Autor: Praszyński Roman
Tytuł: Jajojad
Rok: 1997
zaczął grzebać nerwowo w kieszeniach surduta.
- Zaraz, zaraz - bełkotał. - Gdzieś tu miałem umowę. O, jest! - Pokazał widowni. - Paragraf trzeci: klient zapisujący swą duszę piekielnej spółce ma prawo do trzech stosunków miłosnych dziennie, aż do wyczerpania organizmu. A ja czuję się świetnie!
Pomachał diabłowi kwitem przed nosem.
Sala wybuchnęła śmiechem. Bruno nachylił się do ucha Inge - siedzieli na widowni małego teatrzyku w podziemiach Ratusza.
- To dosyć swobodna interpretacja mistrza - szepnął.
Inge przymknęła powieki na znak zgody.
Ich ręce spotkały się na oparciu foteli. Palce błądziły w poszukiwaniu zaczepienia. Bruno pieścił dłoń Inge od wewnątrz, aż dziewczyna miała ochotę mruczeć.
- Kto to napisał
zaczął grzebać nerwowo w kieszeniach surduta. <br>- Zaraz, zaraz - bełkotał. - Gdzieś tu miałem umowę. O, jest! - Pokazał widowni. - Paragraf trzeci: klient zapisujący swą duszę piekielnej spółce ma prawo do trzech stosunków miłosnych dziennie, aż do wyczerpania organizmu. A ja czuję się świetnie!<br>Pomachał diabłowi kwitem przed nosem.<br>Sala wybuchnęła śmiechem. Bruno nachylił się do ucha Inge - siedzieli na widowni małego teatrzyku w podziemiach Ratusza.<br>- To dosyć swobodna interpretacja mistrza - szepnął.<br>Inge przymknęła powieki na znak zgody.<br>Ich ręce spotkały się na oparciu foteli. Palce błądziły w poszukiwaniu zaczepienia. Bruno pieścił dłoń Inge od wewnątrz, aż dziewczyna miała ochotę mruczeć.<br>- Kto to napisał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego