Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
dialogu znanym już z rysunku 10-2 (przypominam, że aby je zobaczyć, musisz w trybie hierarchii nacisnąć klawisze [F2], [F1]). Oba mają charakter przełączników (równocześnie może być wybrane tylko jedno z nich), i - co ciekawe - oba nie są napisane po polsku.
Pierwsze z nich to F3-portrait. Możesz je włączyć naciskając po prostu klawisz [F3] (jak zwykle w takich sytuacjach, obok nazwy polecenia pojawi się "ptaszek"). Wybranie tej możliwości oznacza, że kartka będzie zadrukowywana "portretowo", to znaczy wiersze tekstu będą drukowane równolegle do jej krótszego boku. Innymi słowy - normalnie.
Możesz też zażądać, aby kartka była zadrukowywana "nienormalnie" - równolegle do jej dłuższego
dialogu znanym już z rysunku 10-2 (przypominam, że aby je zobaczyć, musisz w trybie hierarchii nacisnąć klawisze [F2], [F1]). Oba mają charakter przełączników (równocześnie może być wybrane tylko jedno z nich), i - co ciekawe - oba nie są napisane po polsku.<br>Pierwsze z nich to F3-portrait. Możesz je włączyć naciskając po prostu klawisz [F3] (jak zwykle w takich sytuacjach, obok nazwy polecenia pojawi się "ptaszek"). Wybranie tej możliwości oznacza, że kartka będzie zadrukowywana "portretowo", to znaczy wiersze tekstu będą drukowane równolegle do jej krótszego boku. Innymi słowy - normalnie.<br>Możesz też zażądać, aby kartka była zadrukowywana "nienormalnie" - równolegle do jej dłuższego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego