Typ tekstu: Książka
Autor: Stawiński Jerzy
Tytuł: Piszczyk
Rok wydania: 1997
Lata powstania: 1959-1997
drogi, żeby uprawiać nierząd, bo wystarczyłoby jej udać się w Warszawie do hotelu Forum czy też Victoria, żeby zarobić w dewizach znacznie więcej i to przy czystych Szwedach czy Niemcach, a nie takich chutliwych Turkach. Jako dyplomowana tancerka żądała szybkiej interwencji.
- Wysłałem już pismo do tego kabareciarza - wyjaśnił adwokat. - Ale nic z tego nie będzie. Pannie Karakuł radzę w liście jak najszybszy powrót do kraju.
- Chodzi o dobre imię naszych artystek - wtrąciłem. Radca prawny spojrzał na mnie jak na idiotę.
- Ona jest wyjątkiem. Na bazarze w Stambule można mieć dumną Polkę za parę dżinsów.
Do wyjazdu już nie nachodziłem radcy, by go nie
drogi, żeby uprawiać nierząd, bo wystarczyłoby jej udać się w Warszawie do hotelu Forum czy też Victoria, żeby zarobić w dewizach znacznie więcej i to przy czystych Szwedach czy Niemcach, a nie takich chutliwych Turkach. Jako dyplomowana tancerka żądała szybkiej interwencji.<br>- Wysłałem już pismo do tego kabareciarza - wyjaśnił adwokat. - Ale nic z tego nie będzie. Pannie Karakuł radzę w liście jak najszybszy powrót do kraju.<br>- Chodzi o dobre imię naszych artystek - wtrąciłem. Radca prawny spojrzał na mnie jak na idiotę.<br>- Ona jest wyjątkiem. Na bazarze w Stambule można mieć dumną Polkę za parę dżinsów.<br>Do wyjazdu już nie nachodziłem radcy, by go nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego