Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
która z pięciu kandydatek znajdzie się na plakacie filmowym, zadecydują czytelnicy Faktu.
W najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się takiego odzewu! Kilkaset Czytelniczek Faktu przysłało swoje zgłoszenia do konkursu "Dziewczyna na plakat". Jedna z nich znajdzie się na plakatach do filmu "Skazani na siebie" w całej Polsce i to w towarzystwie nie lada przystojniaków: Matta Damona i Grega Kinneara.
Faktem jest, że Czytelniczki mamy niezwykle piękne. Wśród kandydatek znalazła się także I wicemiss Polonia Paulina Panek. Aż szkoda, że na plakat może trafić tylko jedna z nich. Reguły konkursu są jednak twarde. Niełatwy wybór pozostawiamy Czytelnikom.

Jak głosować?
Aby wziąć udział w konkursie
która z pięciu kandydatek znajdzie się na plakacie filmowym, zadecydują czytelnicy Faktu.<br>W najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się takiego odzewu! Kilkaset Czytelniczek Faktu przysłało swoje zgłoszenia do konkursu "Dziewczyna na plakat". Jedna z nich znajdzie się na plakatach do filmu "Skazani na siebie" w całej Polsce i to w towarzystwie nie lada przystojniaków: Matta Damona i Grega Kinneara.<br>Faktem jest, że Czytelniczki mamy niezwykle piękne. Wśród kandydatek znalazła się także I wicemiss Polonia Paulina Panek. Aż szkoda, że na plakat może trafić tylko jedna z nich. Reguły konkursu są jednak twarde. Niełatwy wybór pozostawiamy Czytelnikom.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit1&gt;Jak głosować?&lt;/&gt;<br>Aby wziąć udział w konkursie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego