Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 77
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
w świetle art. 4 ustawy pracownik nabywa prawo do nagrody po nienagannym przepracowaniu całego roku kalendarzowego.
BRONISLAWA G.: Przeszłam na emeryturę po osiągnięciu 60 lat. Podjęłam pracę w handlu w tym samym zakładzie na pół etatu. Jak w takim przypadka realizowana jest nagroda-trzynastka?
RED.: Emerytka (rencistka) podejmująca pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy w tym samym zakładzie, z którego odeszła na emeryturę (rentę) ma prawo do nagrody z zakładowego funduszu nagród-trzynastki. Warunkiem jest przepracowanie tym zakładzie nienagannie co najmniej 6 miesięcy w danym roku kalendarzowym, za który wypłacana jest nagroda.
Trzynastka przysługuje w takiej wysokości, jaką otrzymałby pracownik, gdyby
w świetle art. 4 ustawy pracownik nabywa prawo do nagrody po nienagannym przepracowaniu całego roku kalendarzowego.<br>&lt;au&gt;BRONISLAWA G.&lt;/au&gt;: Przeszłam na emeryturę po osiągnięciu 60 lat. Podjęłam pracę w handlu w tym samym zakładzie na pół etatu. Jak w takim przypadka realizowana jest nagroda-trzynastka?<br>RED.: Emerytka (rencistka) podejmująca pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy w tym samym zakładzie, z którego odeszła na emeryturę (rentę) ma prawo do nagrody z zakładowego funduszu nagród-trzynastki. Warunkiem jest przepracowanie tym zakładzie nienagannie co najmniej 6 miesięcy w danym roku kalendarzowym, za który wypłacana jest nagroda.<br>Trzynastka przysługuje w takiej wysokości, jaką otrzymałby pracownik, gdyby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego