Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Mickiewicza w Poznaniu. - Polskiej kobiecie w czasach przemian, wszechobecnej rywalizacji i walki o byt potrzebny będzie mężczyzna-partner, nie tylko jako szef i współpracownik, ale jako towarzysz życia i przyjaciel.
Na razie wygląda to w ten sposób, że wychowani przez kobiety innego pokolenia mężczyźni często spotykają przedstawicielkę płci żeńskiej, zupełnie niepodobną do królewny, o której mama opowiadała im bajki przed snem. "Jak tak, to wracam do kolegów - zaperza się Jaś. - To nie ta Małgosia, o której opowiadała mi mama."

Jest żaba, ale nie ma pięknej królewny

- Jeżeli pozbędziemy się "męskiego, głównego żywiciela rodziny", (...) jedynym tego efektem może być pojawienie się czegoś
Mickiewicza w Poznaniu. - Polskiej kobiecie w czasach przemian, wszechobecnej rywalizacji i walki o byt potrzebny będzie mężczyzna-partner, nie tylko jako szef i współpracownik, ale jako towarzysz życia i przyjaciel.<br>Na razie wygląda to w ten sposób, że wychowani przez kobiety innego pokolenia mężczyźni często spotykają przedstawicielkę płci żeńskiej, zupełnie niepodobną do królewny, o której mama opowiadała im bajki przed snem. "Jak tak, to wracam do kolegów - zaperza się Jaś. - To nie ta Małgosia, o której opowiadała mi mama."<br><br>&lt;tit&gt;Jest żaba, ale nie ma pięknej królewny&lt;/&gt;<br><br>- Jeżeli pozbędziemy się "męskiego, głównego żywiciela rodziny", (...) jedynym tego efektem może być pojawienie się czegoś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!