Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
robią kupy! Rozumiem przecież wysikać się, wysikać się ludzka rzecz, widziałem na filmach, ooo.., gdzie ja to widziałem.., na przykład o tej dziwce i pijaku w Las Vegas, ale robić kupy?!, może coś z tobą nie tak, może jesteś na coś chora?, może powinnaś udać się do specjalisty?, no przecież nigdy tego nie robiłaś.., no powiedz mi, co się z tobą ostatnio dzieje?
- To wszystko, co mówisz jest prawdą, nigdy wcześniej nie robiłam kup, i teraz też nie zrobiłam, wydaje mi się, że coś musiało ci się przywidzieć.
- Taaaak??, to skąd to gówno w muszli, bociany przyniosły?, sąsiad podrzucił?, a może
robią kupy! Rozumiem przecież wysikać się, wysikać się ludzka rzecz, widziałem na filmach, ooo.., gdzie ja to widziałem.., na przykład o tej dziwce i pijaku w Las Vegas, ale robić kupy?!, może coś z tobą nie tak, może jesteś na coś chora?, może powinnaś udać się do specjalisty?, no przecież nigdy tego nie robiłaś.., no powiedz mi, co się z tobą ostatnio dzieje?<br>- To wszystko, co mówisz jest prawdą, nigdy wcześniej nie robiłam kup, i teraz też nie zrobiłam, wydaje mi się, że coś musiało ci się przywidzieć.<br>- Taaaak??, to skąd to gówno w muszli, bociany przyniosły?, sąsiad podrzucił?, a może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego