Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
rośnie ponad normatyw, co w efekcie prawie zawsze powoduje konieczność zaciągania wysoko oprocentowego kredytu ponadnormatywnego.
Czas postawić pytanie - jak wyżej wspomniane poczynania organizacyjne wpłynęły na ekonomikę przedsiębiorstwa?

Liczby wyżej podanej tabeli dowodzą, że w 1963 r. zahamowano przyrost ponadnormatywu, a stany faktyczne kształtowały się w I i IV kwartale poniżej normatywu przy jednoczesnym pełnym zabezpieczeniu produkcji na wszystkie potrzebne materiały.

Wydaje się, że te trzy przytoczone tabele są wyraźnym dowodem poprawy, która nastąpiła po wprowadzeniu postępu organizacyjnego w gospodarce materiałowej.
Dzieląc się tymi krótkimi uwagami na temat postępu organizacyjnego chciałem pokazać, że należycie kierowana praca służby zaopatrzenia, właściwie zastosowane środki techniczne
rośnie ponad normatyw, co w efekcie prawie zawsze powoduje konieczność zaciągania wysoko &lt;orig&gt;oprocentowego&lt;/orig&gt; kredytu ponadnormatywnego.<br>Czas postawić pytanie - jak wyżej wspomniane poczynania organizacyjne wpłynęły na ekonomikę przedsiębiorstwa?<br> &lt;gap&gt; <br>Liczby wyżej podanej tabeli dowodzą, że w 1963 r. zahamowano przyrost &lt;orig&gt;ponadnormatywu&lt;/orig&gt;, a stany faktyczne kształtowały się w I i IV kwartale poniżej normatywu przy jednoczesnym pełnym zabezpieczeniu produkcji na wszystkie potrzebne materiały.<br>&lt;gap&gt; <br>Wydaje się, że te trzy przytoczone tabele są wyraźnym dowodem poprawy, która nastąpiła po wprowadzeniu postępu organizacyjnego w gospodarce materiałowej.<br>Dzieląc się tymi krótkimi uwagami na temat postępu organizacyjnego chciałem pokazać, że należycie kierowana praca służby zaopatrzenia, właściwie zastosowane środki techniczne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego