Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa z Ewą
Rok powstania: 2003
roku. Ale...niestety tak się cholernie spieszyłem, bo w ogóle, to kończyłem o w pół do piątej zajęcia. I to jeszcze kulturę żydowską. Ona się zawsze przedłuża.
Jej. Jak fajnie
Nie. Nie myśl, że to jest to o czym myślisz...bo to nie jest to, bo tam się uczymy głównie o czasach, od wybuchu wojny, do gdzieś ostatecznego rozwiązania tak zwanego.
Myślałam, że jakoś tak dawniej, dawniej.
O warszawskim getcie, bo prowadzi to dwoje fajnych, świetnych ludzi, z PAN-u, którzy są autorami książki "Przewodnik po getcie warszawskim" czy coś takiego? Cholera, nie pamiętam, co za kompromitacja.
To właśnie Jurek Żydów nie
roku. Ale...niestety tak się cholernie spieszyłem, bo w ogóle, to kończyłem o w pół do piątej zajęcia. I to jeszcze kulturę żydowską. Ona się zawsze przedłuża. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Jej. Jak fajnie&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Nie. Nie myśl, że to jest to o czym myślisz...bo to nie jest to, bo tam się uczymy głównie &lt;vocal desc="yy"&gt; o czasach, od wybuchu wojny, do gdzieś ostatecznego rozwiązania tak zwanego. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Myślałam, że jakoś tak dawniej, dawniej. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; O warszawskim getcie, bo prowadzi to dwoje fajnych, świetnych ludzi, z PAN-u, którzy są autorami książki "Przewodnik po getcie warszawskim" czy coś takiego? Cholera, nie pamiętam, co za kompromitacja. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; To właśnie Jurek Żydów nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego