Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
ludzi punktualnych czekanie na maruderów to udręka. Jeśli to ty przewodniczysz zebraniom w firmie, rozsyłaj uczestnikom stosowne zawiadomienia z jednodniowym wyprzedzeniem. Właściwie zredagowane "memo" powinno zawierać listę tematów w przewidywanej kolejności omawiania. Idealna pora na zebranie to ostatnie pół godziny urzędowania w firmie - wtedy dyskusja przebiega sprawnie, bo wszyscy chcą o czasie zakończyć pracę. Rozpoczynaj dokładnie o wyznaczonej godzinie, nie czekając na spóźnialskich.
Nie zawracaj szefowi głowy drobnostkami. Jeśli jednak masz problem i potrzebujesz konsultacji, po pierwsze, wchodź do gabinetu z własną propozycją rozwiązania w głowie, po drugie, nie rób z siebie kwękającej ofiary, tylko otwarcie i rzeczowo proś o pomoc.
Nie
ludzi punktualnych czekanie na maruderów to udręka. Jeśli to ty przewodniczysz zebraniom w firmie, rozsyłaj uczestnikom stosowne zawiadomienia z jednodniowym wyprzedzeniem. Właściwie zredagowane &lt;orig&gt;"memo"&lt;/&gt; powinno zawierać listę tematów w przewidywanej kolejności omawiania. Idealna pora na zebranie to ostatnie pół godziny urzędowania w firmie - wtedy dyskusja przebiega sprawnie, bo wszyscy chcą o czasie zakończyć pracę. Rozpoczynaj dokładnie o wyznaczonej godzinie, nie czekając na spóźnialskich.<br>Nie zawracaj szefowi głowy drobnostkami. Jeśli jednak masz problem i potrzebujesz konsultacji, po pierwsze, wchodź do gabinetu z własną propozycją rozwiązania w głowie, po drugie, nie rób z siebie kwękającej ofiary, tylko otwarcie i rzeczowo proś o pomoc.<br>Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego