Typ tekstu: Książka
Autor: Kuczyński Waldemar
Tytuł: Burza nad Wiłą. Dziennik 1980-1981
Rok: 2002
umieszczenie nas tutaj nie spodobało się Kurowskiemu. Pan Stefan jest człowiekiem wrażliwym na tle szacunku i poważania dla jego osoby. Sądził, że dla ekspertów będzie specjalna ława na sali i swoboda w dostępie do mikrofonu. Niestety, ten ruch nas bardzo potrzebuje i często słucha, ale zarazem traktuje podejrzliwie i często obcesowo. Szczególnie wtedy, gdy staramy się go hamować. Fakt anegdotyczny, ale znamienny - dobrze go zapamiętałem ( kiedy kończył się zjazd, prowadzący obrady (Jerzy Buzek) podziękował za wkład w jego przygotowanie, przeprowadzenie i uświetnienie wszystkim: delegatom, gościom, porządkowym, sprzątaczkom, kucharkom, nawet mieszkańcom Trójmiasta, tylko nie ekspertom.

Niedziela-wtorek 6-8 września 1981 r
umieszczenie nas tutaj nie spodobało się Kurowskiemu. Pan Stefan jest człowiekiem wrażliwym na tle szacunku i poważania dla jego osoby. Sądził, że dla ekspertów będzie specjalna ława na sali i swoboda w dostępie do mikrofonu. Niestety, ten ruch nas bardzo potrzebuje i często słucha, ale zarazem traktuje podejrzliwie i często obcesowo. Szczególnie wtedy, gdy staramy się go hamować. Fakt anegdotyczny, ale znamienny - dobrze go zapamiętałem ( kiedy kończył się zjazd, prowadzący obrady (Jerzy Buzek) podziękował za wkład w jego przygotowanie, przeprowadzenie i uświetnienie wszystkim: delegatom, gościom, porządkowym, sprzątaczkom, kucharkom, nawet mieszkańcom Trójmiasta, tylko nie ekspertom. <br><br>Niedziela-wtorek 6-8 września 1981 r
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!