Typ tekstu: Książka
Autor: Jagielski Wojciech
Tytuł: Modlitwa o deszcz
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2002
Akram, który dostał się do amerykańskiej niewoli, przysięgali, że ben Laden ukrywał się w Tora Bora nawet wtedy, gdy amerykańskie samoloty już zaczęły zasypywać Góry Białe deszczem wielotonowych bomb, a sprzymierzeni z nimi afgańscy komendanci rozpoczęli polowanie na Arabów, za których Amerykanie obiecywali płacić wysokie nagrody.
Saudyjczyk wymknął się jednak obławie. Kiedy ucichły eksplozje bomb, czołgowe wystrzały i karabinowe serie, a w górach zapadła głucha cisza, Amerykanie wraz ze swoimi afgańskimi tropicielami ruszyli przetrząsać jaskinie. Znaleźli w nich szczątki prawie pół tysiąca żołnierzy Osamy, ale nie było wśród nich Saudyjczyka.
Człowiekiem, który ponoć za ogromny okup pomógł saudyjskiemu terroryście wymknąć się
Akram, który dostał się do amerykańskiej niewoli, przysięgali, że ben Laden ukrywał się w Tora Bora nawet wtedy, gdy amerykańskie samoloty już zaczęły zasypywać Góry Białe deszczem wielotonowych bomb, a sprzymierzeni z nimi afgańscy komendanci rozpoczęli polowanie na Arabów, za których Amerykanie obiecywali płacić wysokie nagrody.<br>Saudyjczyk wymknął się jednak obławie. Kiedy ucichły eksplozje bomb, czołgowe wystrzały i karabinowe serie, a w górach zapadła głucha cisza, Amerykanie wraz ze swoimi afgańskimi tropicielami ruszyli przetrząsać jaskinie. Znaleźli w nich szczątki prawie pół tysiąca żołnierzy Osamy, ale nie było wśród nich Saudyjczyka.<br>Człowiekiem, który ponoć za ogromny okup pomógł saudyjskiemu terroryście wymknąć się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego