Typ tekstu: Książka
Tytuł: Oni
Rok: 1997
się do wszystkich zarzutów i oświadczył, że owszem, jest agentem amerykańskim, ale szefami siatki szpiegowskiej są Bolesław Bierut i Jakub Berman. Biuro Polityczne strasznie się ponoć na Komara obraziło, co będzie miało znaczenie po zwolnieniu generała, ale wtedy powołano komisję. Nie tyle więc do zbadania zarzutów przeciwko Komarowi, ile do oczyszczenia Bieruta i Bermana z wymyślonych. Było lato 1953 r.
Nie chodziło o Bieruta i Bermana. Komar, owszem, wymieniał, ale nazwiska dwóch innych członków Biura Politycznego. Wacek był czasem narwany. Potrafił na przykład powiedzieć też, że niepotrzebne są w Polsce garnizony radzieckie.

A potrzebne?
Nie, też uważam, że nie, ale takich
się do wszystkich zarzutów i oświadczył, że owszem, jest agentem amerykańskim, ale szefami siatki szpiegowskiej są Bolesław Bierut i Jakub Berman. Biuro Polityczne strasznie się ponoć na Komara obraziło, co będzie miało znaczenie po zwolnieniu generała, ale wtedy powołano komisję. Nie tyle więc do zbadania zarzutów przeciwko Komarowi, ile do oczyszczenia Bieruta i Bermana z wymyślonych. Było lato 1953 r.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie chodziło o Bieruta i Bermana. Komar, owszem, wymieniał, ale nazwiska dwóch innych członków Biura Politycznego. Wacek był czasem narwany. Potrafił na przykład powiedzieć też, że niepotrzebne są w Polsce garnizony radzieckie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;A potrzebne?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie, też uważam, że nie, ale takich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego