Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 2
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego Zarząd Ochrony Przyrody z dnia 27 XII 1961 r. Nr jako odszkodowanie za las będzie udzielany leśny ekwiwalent zamienny na obrzeżu TPN, względnie na terenie nadleśnictwa Nowy Targ i tę sprawę należałoby uregulować niezwłocznie.
Kłaniam się nisko panu Wojciechowi Gąsienicy Byrcynowi - dyrektorowi Tatrzańskiego Parku Narodowego za ogrom jego pracy i zaangażowanie i za to, że stoi na straży naszych lasów, dzięki czemu one jeszcze tam są. Za to także, że jest prawym i uczciwym człowiekiem i jest nie tylko dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego, ale jest prawdziwym gazdą Tatr.
Helena Bukowska-TyrałaKompromitacja powiatowej oświaty

W związku z
Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego Zarząd Ochrony Przyrody z dnia 27 XII 1961 r. Nr &lt;gap&gt; jako odszkodowanie za las będzie udzielany leśny ekwiwalent zamienny na obrzeżu TPN, względnie na terenie nadleśnictwa Nowy Targ i tę sprawę należałoby uregulować niezwłocznie.<br>Kłaniam się nisko panu Wojciechowi Gąsienicy Byrcynowi - dyrektorowi Tatrzańskiego Parku Narodowego za ogrom jego pracy i zaangażowanie i za to, że stoi na straży naszych lasów, dzięki czemu one jeszcze tam są. Za to także, że jest prawym i uczciwym człowiekiem i jest nie tylko dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego, ale jest prawdziwym gazdą Tatr.<br>&lt;au&gt;Helena Bukowska-Tyrała&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kompromitacja powiatowej oświaty&lt;/tit&gt;<br><br>W związku z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego