Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 21.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jestem w stanie kontrolować wszystkich swoich pacjentów. Ostatnio spotkałem mężczyznę, który przestał się żywić optymalnie, ponieważ wyjechał za granicę, a czuł się dobrze. Po kilku latach pojawił się u nas z takimi dolegliwościami, jakie miał kiedyś. Mówił mi, że już nigdy nie odejdzie od tego żywienia. Ja będę stosował dietę optymalną do końca życia, czyli jeszcze bardzo długo.
Lek. med. Przemysław Pala
jestem w stanie kontrolować wszystkich swoich pacjentów. Ostatnio spotkałem mężczyznę, który przestał się żywić optymalnie, ponieważ wyjechał za granicę, a czuł się dobrze. Po kilku latach pojawił się u nas z takimi dolegliwościami, jakie miał kiedyś. Mówił mi, że już nigdy nie odejdzie od tego żywienia. Ja będę stosował dietę optymalną do końca życia, czyli jeszcze bardzo długo.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Lek. med. Przemysław Pala
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!