Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Pamiętnik Literacki
Nr: 12
Miejsce wydania: Londyn
Rok: 1988
Polski Instytut Naukowy wysłał listy gratulacyjne do premiera Kanady Briana Mulroney i prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Reagana z okazji ich zwycięstw w wyborach.
Inną ważną działalnością Instytutu jest kontynuowanie współpracy z Komitetem Pomocy Polskim Dziennikarzom. Otrzymaliśmy kilka listów z podziękowaniami od polskich dziennikarzy z kraju za otrzymaną pomoc w postaci paczek. Dochód z odczytu znanego redaktora M. Iłowieckiego, zorganizowanego w marcu bieżącego roku, został w całości przekazany na rzecz pomocy dziennikarzom polskim prześladowanym przez reżym.
Instytut przekazał sumę $250 na budowę Kolegium im. Jana Pawła II przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Oddział w Ottawie zorganizował 1z odczytów w tym 6 w ramach
Polski Instytut Naukowy wysłał listy gratulacyjne do premiera Kanady Briana Mulroney i prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Reagana z okazji ich zwycięstw w wyborach.<br>Inną ważną działalnością Instytutu jest kontynuowanie współpracy z Komitetem Pomocy Polskim Dziennikarzom. Otrzymaliśmy kilka listów z podziękowaniami od polskich dziennikarzy z kraju za otrzymaną pomoc w postaci paczek. Dochód z odczytu znanego redaktora M. Iłowieckiego, zorganizowanego w marcu bieżącego roku, został w całości przekazany na rzecz pomocy dziennikarzom polskim prześladowanym przez reżym.<br>Instytut przekazał sumę $250 na budowę Kolegium im. Jana Pawła II przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.<br>Oddział w Ottawie zorganizował 1z odczytów w tym 6 w ramach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego