Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 09.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
powiemy. Zaproponujemy za to miniporadnik dla palacza, który chce "odzyskać wolność", czyli uniezależnić się od nikotyny.
Weź kartkę papieru i zrób bilans zysków i strat związanych z paleniem papierosów. Warto umieścić także wyliczenia - ile kosztował nałóg w skali miesiąca, roku i co moglibyśmy za to sobie kupić.
Osoba paląca jedną paczkę dziennie np. Marlboro cena ok. 5.85 zł - miesięcznie wydaje ok. 180 zł na papierosy, po roku jest to już 2 tys. 106 zł, a po kilku latach, np. po pięciu - ok. 10 tys. 530 zł.
Dobrze jest wyznaczyć konkretną datę rozstania z "dymkiem". Koniecznie trzeba poinformować o tym znajomych
powiemy. Zaproponujemy za to &lt;orig&gt;miniporadnik&lt;/&gt; dla palacza, który chce "odzyskać wolność", czyli uniezależnić się od nikotyny.<br>Weź kartkę papieru i zrób bilans zysków i strat związanych z paleniem papierosów. Warto umieścić także wyliczenia - ile kosztował nałóg w skali miesiąca, roku i co moglibyśmy za to sobie kupić.<br>Osoba paląca jedną paczkę dziennie np. Marlboro cena ok. 5.85 zł - miesięcznie wydaje ok. 180 zł na papierosy, po roku jest to już 2 tys. 106 zł, a po kilku latach, np. po pięciu - ok. 10 tys. 530 zł. <br>Dobrze jest wyznaczyć konkretną datę rozstania z "dymkiem". Koniecznie trzeba poinformować o tym znajomych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego