Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
powszechnej, użytkowany obecnie jako Deutsches Heim (coś jakby klub i hotel dla przejeżdżających żołnierzy i oficerów). Angusowi nasunęło się skojarzenia z okresem, kiedy próbował amatorsko działalności wywiadowczej przy Gimnazjum i Liceum Handlowym w Poznaniu, na ulicy Śniadeckich . Nic z tego wtedy nie wyszło, ale to nie była jego wina, był pewien, że podejście było prawidłowe.
Parokrotnie na spacery wychodził w kombinezonie narciarskim zamiast płaszcza, chociaż nigdy dotąd nie próbował sił na nartach. Dostał go jeszcze w obozie jako ciepłą odzież, po kuzynie. Przy tej okazji, kilkakrotnie mówiono mu, że wygląd ni to jak chłopak, ni dziewczyna.
Krótko mówiąc strzelił mu do
powszechnej, użytkowany obecnie jako Deutsches Heim (coś jakby klub i hotel dla przejeżdżających żołnierzy i oficerów). Angusowi nasunęło się skojarzenia z okresem, kiedy próbował amatorsko działalności wywiadowczej przy Gimnazjum i Liceum Handlowym w Poznaniu, na ulicy Śniadeckich . Nic z tego wtedy nie wyszło, ale to nie była jego wina, był pewien, że podejście było prawidłowe.<br>Parokrotnie na spacery wychodził w kombinezonie narciarskim zamiast płaszcza, chociaż nigdy dotąd nie próbował sił na nartach. Dostał go jeszcze w obozie jako ciepłą odzież, po kuzynie. Przy tej okazji, kilkakrotnie mówiono mu, że wygląd ni to jak chłopak, ni dziewczyna.<br>Krótko mówiąc strzelił mu do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego