Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
tonicznych, ściągających, podniecających, rozgrzewajaco-podniecających i rozwalniających.
Ponieważ farmakologia Chińczyków obejmuje prawie całą florę Chin, większość środków leczniczych jest pochodzenia roślinnego. Piąty maja jest dniem uroczystym, przeznaczonym w Chinach do zbierania ziół lekarskich. Obok leków ważne są także pigułki z papieru, na których opisano chorobę pacjenta i który przeleżał przez pewien czas przed bóstwem w świątyni.
Ten szkic do obrazu starego lecznictwa chińskiego uzupełniamy receptą przeciwko rakowi z "Historii medycyny u wschodnio-azjatyckich narodów" B. Scheube.
marynowanych jaszczurek dwie pary,
korzenia GingSeng pól uncji,
skórek ze świerszczów wierzbowych pół tuzina,
ogona grzechotnika ćwierć uncji,
spirytusu kartoflanego jedna uncja,
czarnych daktyli dwie
tonicznych, ściągających, podniecających, rozgrzewajaco-podniecających i rozwalniających.<br>Ponieważ farmakologia Chińczyków obejmuje prawie całą florę Chin, większość środków leczniczych jest pochodzenia roślinnego. Piąty maja jest dniem uroczystym, przeznaczonym w Chinach do zbierania ziół lekarskich. Obok leków ważne są także pigułki z papieru, na których opisano chorobę pacjenta i który przeleżał przez pewien czas przed bóstwem w świątyni.<br>Ten szkic do obrazu starego lecznictwa chińskiego uzupełniamy receptą przeciwko rakowi z "Historii medycyny u wschodnio-azjatyckich narodów" B. Scheube.<br>marynowanych jaszczurek dwie pary,<br>korzenia GingSeng pól uncji,<br>skórek ze świerszczów wierzbowych pół tuzina, <br>ogona grzechotnika ćwierć uncji, <br>spirytusu kartoflanego jedna uncja,<br>czarnych daktyli dwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego