Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wypaść przed kamerą
Podkręćcie ogrzewanie. Nie ma nic gorszego niż gęsia skórka na "rozpalonych pożądaniem" ciałach. Nie zapomnijcie o otwartych oknach; sąsiedzi niekoniecznie muszą słyszeć, co robicie.
Zostań w jakiejś części garderoby: jedwabnej koszulce, koronkowym pasie do pończoch albo długich butach. Koszulka lub stanik zasłonią ewentualne niedostatki ciała i dodadzą pikanterii: nic tak nie podnieca jak niedomówienia i lekko przysłonięta nagość.
Podstrzyż włosy łonowe. Może jakieś fantazyjne serduszko albo ekstrawagancki kolor? Odrobina szaleństwa doda pieprzyka sytuacji i wzmoże pożądanie partnera.
n Nasmarujcie ciała oliwką dla dzieci. Nie za dużo - nie chodzi przecież o to, abyście ślizgali się w łóżku jak węgorze
wypaść przed kamerą<br> Podkręćcie ogrzewanie. Nie ma nic gorszego niż gęsia skórka na "rozpalonych pożądaniem" ciałach. Nie zapomnijcie o otwartych oknach; sąsiedzi niekoniecznie muszą słyszeć, co robicie.<br> Zostań w jakiejś części garderoby: jedwabnej koszulce, koronkowym pasie do pończoch albo długich butach. Koszulka lub stanik zasłonią ewentualne niedostatki ciała i dodadzą pikanterii: nic tak nie podnieca jak niedomówienia i lekko przysłonięta nagość.<br> Podstrzyż włosy łonowe. Może jakieś fantazyjne serduszko albo ekstrawagancki kolor? Odrobina szaleństwa doda pieprzyka sytuacji i wzmoże pożądanie partnera.<br>n Nasmarujcie ciała oliwką dla dzieci. Nie za dużo - nie chodzi przecież o to, abyście ślizgali się w łóżku jak węgorze
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego