Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
pilnie strzeżonej, tradycyjnej recepturze, mają wyjątkowy: pełny i oryginalny smak.
W każdym z zestawów:

Dzieci to lubią
Kanapeczki z różnych krajów
WIELKA BRYTANIA
Rozciąć bułeczkę grahamkę na dwie połówki, posmarować masłem. Najpierw ułożyć plasterek ogórka i otoczyć go białym brzegiem z serka śmietankowego wyciśniętego z tubki do bitej śmietany. Udekorować pociętą w paski czerwoną papryką, połówka czarnej oliwki i szczypiorkiem.

MEKSYK
Na ciemnym pieczywie ułożyć sałatę lub kapustę pekińską, plasterek wędliny i kawałek sera żółtego lub pleśniowego. Przyozdobić przekrojonymi na pół zielonymi i czarnymi oliwkami, kółkiem z czerwonej papryki oraz gwiazdką z plasterka lodowej rzodkiewki.

JAPONIA
Na skibce razowego pieczywa posmarowanego
pilnie strzeżonej, tradycyjnej recepturze, mają wyjątkowy: pełny i oryginalny smak.<br>W każdym z zestawów:<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;Dzieci to lubią&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Kanapeczki z różnych krajów&lt;/&gt;<br>WIELKA BRYTANIA<br>Rozciąć bułeczkę grahamkę na dwie połówki, posmarować masłem. Najpierw ułożyć plasterek ogórka i otoczyć go białym brzegiem z serka śmietankowego wyciśniętego z tubki do bitej śmietany. Udekorować pociętą w paski czerwoną papryką, połówka czarnej oliwki i szczypiorkiem.<br>&lt;gap&gt;<br>MEKSYK<br>Na ciemnym pieczywie ułożyć sałatę lub kapustę pekińską, plasterek wędliny i kawałek sera żółtego lub pleśniowego. Przyozdobić przekrojonymi na pół zielonymi i czarnymi oliwkami, kółkiem z czerwonej papryki oraz gwiazdką z plasterka lodowej rzodkiewki.<br>&lt;gap&gt;<br>JAPONIA<br>Na skibce razowego pieczywa posmarowanego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!