Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
albo paszportu.
Punkt III nie powinien sprawić kłopotu. Wpisujemy adres firmy, pamiętając, aby numer telefonu poprzedzić kierunkowym. Takie same zasady obowiązują w przypadku numeru faksu.
W IV punkcie druku trzeba podać, ile pieniędzy zapłaciliśmy jako składki na ubezpieczenie społeczne w miesiącach styczeń - listopad 1999 r. Trzeba pamiętać, żeby się nie pomylić i nie wpisać składek za grudzień ubiegłego roku, bo te będziemy rozliczać dopiero w 2000 r.
W kolejnych rubrykach wpisujemy zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, opiekuńcze, macierzyńskie i porodowe. (Jeśli tak jak my nie korzystali państwo z tych zasiłków, we wszystkie rubryki należy wpisać zera).
Punkt VI dotyczy ewentualnej kwoty, jaką
albo paszportu. <br>Punkt III nie powinien sprawić kłopotu. Wpisujemy adres firmy, pamiętając, aby numer telefonu poprzedzić kierunkowym. Takie same zasady obowiązują w przypadku numeru faksu. <br>W IV punkcie druku trzeba podać, ile pieniędzy zapłaciliśmy jako składki na ubezpieczenie społeczne w miesiącach styczeń - listopad 1999 r. Trzeba pamiętać, żeby się nie pomylić i nie wpisać składek za grudzień ubiegłego roku, bo te będziemy rozliczać dopiero w 2000 r. <br>W kolejnych rubrykach wpisujemy zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, opiekuńcze, macierzyńskie i porodowe. (Jeśli tak jak my nie korzystali państwo z tych zasiłków, we wszystkie rubryki należy wpisać zera). <br>Punkt VI dotyczy ewentualnej kwoty, jaką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego