Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
Parliament, Big Ben, Towern i St Pauls Cathedral. Podczas drugiej wycieczki będziemy mieć czas na zakupy, przechadzki po ulicach Londynu i oddychanie atmosferą wielkiego miasta. Poza tymi wycieczkami STS organizuje także wiele wycieczek o charakterze dobrowolnym, których cena została skalkulowana w oparciu o koszty własne. W cenę wyjazdu wliczone są ponadto wizyty w Bath i na Windsor Castle oraz po Oxfordzie.
Również wieczorem jest co robić. W Oxfordzie mamy własną dyskotekę, do której otrzymasz bezpłatne bilety wstępu dwa razy w tygodniu.

FAKTY O OXFORDZIE
Liczba mieszkańców: ok. 100000
Położenie: W regionie Oxfordshire, ok. osiemdziesięciu kilometrów na północ od Londynu. Możliwości kąpieli
Parliament, Big Ben, Towern i St Pauls Cathedral. Podczas drugiej wycieczki będziemy mieć czas na zakupy, przechadzki po ulicach Londynu i oddychanie atmosferą wielkiego miasta. Poza tymi wycieczkami STS organizuje także wiele wycieczek o charakterze dobrowolnym, których cena została skalkulowana w oparciu o koszty własne. W cenę wyjazdu wliczone są ponadto wizyty w Bath i na Windsor Castle oraz po Oxfordzie.<br>Również wieczorem jest co robić. W Oxfordzie mamy własną dyskotekę, do której otrzymasz bezpłatne bilety wstępu dwa razy w tygodniu.<br><br>&lt;tit&gt;FAKTY O OXFORDZIE&lt;/&gt;<br>Liczba mieszkańców: ok. 100000<br>Położenie: W regionie Oxfordshire, ok. osiemdziesięciu kilometrów na północ od Londynu. Możliwości kąpieli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego