Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Ziobro (PiS) jest przekonany: - Te e-maile zadają kłam zeznaniom Czarzastego i Nikolskiego, którzy twierdzą, że nie pracowali nad autopoprawką. Mamy kolejne dowody, iż istniał nieformalny zespół ds. medialnego prawa i że działał wyjątkowo aktywnie, w czasie, kiedy Rywin zaoferował swe usługi Agorze.
Ekspertyza dysku Jakubowskiej liczy kilkaset stron, jest poufna i spoczywa w jednym egzemplarzu w siedzibie komisji śledczej. Wczoraj nie zamykały się tam drzwi, od rana członkowie komisji kartkowali dokumenty. - To bomba wrzucona do szamba - powiedział jeden z lewicowych członków komisji, zszokowany zawartością dokumentów.
Komisja czekała na nie wiele miesięcy, bo okazało się, że Jakubowska, opuszczając Ministerstwo Kultury, wyczyściła
Ziobro&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt;) jest przekonany: &lt;q&gt;- Te e-maile zadają kłam zeznaniom &lt;name type="person"&gt;Czarzastego&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Nikolskiego&lt;/&gt;, którzy twierdzą, że nie pracowali nad autopoprawką. Mamy kolejne dowody, iż istniał nieformalny zespół ds. medialnego prawa i że działał wyjątkowo aktywnie, w czasie, kiedy &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; zaoferował swe usługi &lt;name type="org"&gt;Agorze&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>Ekspertyza dysku &lt;name type="person"&gt;Jakubowskiej&lt;/&gt; liczy kilkaset stron, jest poufna i spoczywa w jednym egzemplarzu w siedzibie komisji śledczej. Wczoraj nie zamykały się tam drzwi, od rana członkowie komisji kartkowali dokumenty. &lt;q&gt;- To bomba wrzucona do szamba&lt;/&gt; - powiedział jeden z lewicowych członków komisji, zszokowany zawartością dokumentów.<br>Komisja czekała na nie wiele miesięcy, bo okazało się, że &lt;name type="person"&gt;Jakubowska&lt;/&gt;, opuszczając &lt;name type="org"&gt;Ministerstwo Kultury&lt;/&gt;, wyczyściła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!