Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Ziobro (PiS) jest przekonany: - Te e-maile zadają kłam zeznaniom Czarzastego i Nikolskiego, którzy twierdzą, że nie pracowali nad autopoprawką. Mamy kolejne dowody, iż istniał nieformalny zespół ds. medialnego prawa i że działał wyjątkowo aktywnie, w czasie, kiedy Rywin zaoferował swe usługi Agorze.
Ekspertyza dysku Jakubowskiej liczy kilkaset stron, jest poufna i spoczywa w jednym egzemplarzu w siedzibie komisji śledczej. Wczoraj nie zamykały się tam drzwi, od rana członkowie komisji kartkowali dokumenty. - To bomba wrzucona do szamba - powiedział jeden z lewicowych członków komisji, zszokowany zawartością dokumentów.
Komisja czekała na nie wiele miesięcy, bo okazało się, że Jakubowska, opuszczając Ministerstwo Kultury, wyczyściła
Ziobro&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt;) jest przekonany: &lt;q&gt;- Te e-maile zadają kłam zeznaniom &lt;name type="person"&gt;Czarzastego&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Nikolskiego&lt;/&gt;, którzy twierdzą, że nie pracowali nad autopoprawką. Mamy kolejne dowody, iż istniał nieformalny zespół ds. medialnego prawa i że działał wyjątkowo aktywnie, w czasie, kiedy &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; zaoferował swe usługi &lt;name type="org"&gt;Agorze&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>Ekspertyza dysku &lt;name type="person"&gt;Jakubowskiej&lt;/&gt; liczy kilkaset stron, jest poufna i spoczywa w jednym egzemplarzu w siedzibie komisji śledczej. Wczoraj nie zamykały się tam drzwi, od rana członkowie komisji kartkowali dokumenty. &lt;q&gt;- To bomba wrzucona do szamba&lt;/&gt; - powiedział jeden z lewicowych członków komisji, zszokowany zawartością dokumentów.<br>Komisja czekała na nie wiele miesięcy, bo okazało się, że &lt;name type="person"&gt;Jakubowska&lt;/&gt;, opuszczając &lt;name type="org"&gt;Ministerstwo Kultury&lt;/&gt;, wyczyściła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!