Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 18/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
prokurator. - Jestem osobą wierzącą i praktykującą, gdybym wiedziała, że zrobią taki fotomontaż, nigdy nie zgodziłabym się na taką sesję - twierdzi Iza G. - Mojej córce zszargano opinię. Domagam się przeprosin - mówi zbulwersowana matka dziewczyny.
BM, CZĘSTOCHOWA

---------------------------------------------------------------------------


Stara prostytutka zaraża

Izraelskie ministerstwo zdrowia zastanawia się, jak przekonać 70-letnią, zarażoną wirusem HIV, prostytutkę do zaprzestania swojej działalności.

- Zgodnie z prawem nie możemy zabronić jej pracy - oświadczyło ministerstwo w specjalnym oświadczeniu. - Tym niemniej podjęliśmy pewne kroki, mające na celu skłonienie jej do zaprzestania tego procederu, który zagraża społeczeństwu.

Zdaniem przedstawicieli organizacji zajmującej się walką z AIDS, weteranka najstarszego zawodu świata obsługuje od sześciu do
prokurator. - Jestem osobą wierzącą i praktykującą, gdybym wiedziała, że zrobią taki fotomontaż, nigdy nie zgodziłabym się na taką sesję - twierdzi Iza G. - Mojej córce zszargano opinię. Domagam się przeprosin - mówi zbulwersowana matka dziewczyny.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;BM, CZĘSTOCHOWA&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Stara prostytutka zaraża&lt;/&gt;<br><br>Izraelskie ministerstwo zdrowia zastanawia się, jak przekonać 70-letnią, zarażoną wirusem HIV, prostytutkę do zaprzestania swojej działalności.<br><br>- Zgodnie z prawem nie możemy zabronić jej pracy - oświadczyło ministerstwo w specjalnym oświadczeniu. - Tym niemniej podjęliśmy pewne kroki, mające na celu skłonienie jej do zaprzestania tego procederu, który zagraża społeczeństwu.<br><br>Zdaniem przedstawicieli organizacji zajmującej się walką z AIDS, weteranka najstarszego zawodu świata obsługuje od sześciu do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego