Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
agenta ubezpieczeniowego.
*Zgłoś się na terapię.


Po prostu "Samo życie"...
Szkołę teatralną skończyła siedem lat temu. Na stałe jest związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, ale telewidzowie Polsatu widzą w niej dziennikarkę z serialu "Samo życie".
Aktorka zapewnia, że prywatnie ani trochę nie przypomina swojej bohaterki. - Reżyser wyjaśnił, że grana przeze mnie dziennikarka ma być zdecydowana i pewna siebie - opowiada Monika Krzywkowska. - Rola wydała mi się tym bardziej interesująca, że w rzeczywistości jestem całkiem inna. Próbuję czasami sprawiać wrażenie osoby twardej, ale z natury jestem nieśmiała.
Zazdrościsz Teresie charakteru?
- Podoba mi się w niej to, że jest odważna i niezależna. Raczej nie
agenta ubezpieczeniowego. <br>*Zgłoś się na terapię.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="convers"&gt;&lt;tit&gt;Po prostu "Samo życie"...&lt;/&gt;<br>Szkołę teatralną skończyła siedem lat temu. Na stałe jest związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, ale telewidzowie Polsatu widzą w niej dziennikarkę z serialu "Samo życie". <br>Aktorka zapewnia, że prywatnie ani trochę nie przypomina swojej bohaterki. - Reżyser wyjaśnił, że grana przeze mnie dziennikarka ma być zdecydowana i pewna siebie - opowiada Monika Krzywkowska. - Rola wydała mi się tym bardziej interesująca, że w rzeczywistości jestem całkiem inna. Próbuję czasami sprawiać wrażenie osoby twardej, ale z natury jestem nieśmiała. <br>&lt;who1&gt;Zazdrościsz Teresie charakteru?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Podoba mi się w niej to, że jest odważna i niezależna. Raczej nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego