Typ tekstu: Książka
Autor: Themerson Stefan
Tytuł: Wykład profesora Mmaa
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1943
Matris; wyhodowawszy postpolimorficznie drugą parę macek, doprowadziwszy ich chwytliwość do perfekcji, cały swój czas poświęcał rektor Alfa na walki z ministrem Kultu i Kultury, walki o budżet akademicki. Nic dziwnego zatem, że rektor Alfa wiecznie nosił ślady bójki na sobie, a za sobą ślady zapachu białej pupki, która była ulubioną pupką ministra.
W ciszy, jaka zaległa audytorium, słychać było drobny krok rektora, zmierzającego wprost do katedry.
Prof. Mmaa stał nieruchomo.
Rektor zbliżył się i uścisnąwszy antenkę profesora, szepnął mu słów kilka do wyrostka słuchowego; prof. Mmaa odsunął się dwa kroki w górę.
Rektor Alfa stanął więc na miejscu prof. Mmaa i
Matris; wyhodowawszy postpolimorficznie drugą parę macek, doprowadziwszy ich chwytliwość do perfekcji, cały swój czas poświęcał rektor Alfa na walki z ministrem Kultu i Kultury, walki o budżet akademicki. Nic dziwnego zatem, że rektor Alfa wiecznie nosił ślady bójki na sobie, a za sobą ślady zapachu białej pupki, która była ulubioną pupką ministra.<br> W ciszy, jaka zaległa audytorium, słychać było drobny krok rektora, zmierzającego wprost do katedry.<br> Prof. Mmaa stał nieruchomo.<br> Rektor zbliżył się i uścisnąwszy antenkę profesora, szepnął mu słów kilka do wyrostka słuchowego; prof. Mmaa odsunął się dwa kroki w górę.<br> Rektor Alfa stanął więc na miejscu prof. Mmaa i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego