Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ośrodek pracowników Kancelarii, a szczególnie polityków - mówi dyrektor Chodkiewicz z tego samego Gospodarstwa.

Ośrodki rządowo-resortowe próbują co prawda utrzymać się same, ale to teoria, zwłaszcza że obowiązują liczne zniżki dla uprawnionych gości. W Łańsku praktycznie wszyscy urzędnicy administracji rządowej płacą połowę normalnej ceny. MON i MSZ udzielają 30-procentowego rabatu, resort gospodarki daje swoim pracownikom 20 proc. upustu, a MEN i Ministerstwo Pracy - 10 proc. Prezydent także dopłaca swoim pracownikom do 14 dni urlopu spędzonego w Krynicy. Poza tym tę dość zapuszczoną bazę trzeba nieustannie remontować. Gierkowskie budowle są bowiem często w kiepskim stanie.

Jeden, ale zamknięty

Jeśli przyjąć za
ośrodek pracowników Kancelarii, a szczególnie polityków - mówi dyrektor Chodkiewicz z tego samego Gospodarstwa.<br><br>Ośrodki rządowo-resortowe próbują co prawda utrzymać się same, ale to teoria, zwłaszcza że obowiązują liczne zniżki dla uprawnionych gości. W Łańsku praktycznie wszyscy urzędnicy administracji rządowej płacą połowę normalnej ceny. MON i MSZ udzielają 30-procentowego rabatu, resort gospodarki daje swoim pracownikom 20 proc. upustu, a MEN i Ministerstwo Pracy - 10 proc. Prezydent także dopłaca swoim pracownikom do 14 dni urlopu spędzonego w Krynicy. Poza tym tę dość zapuszczoną bazę trzeba nieustannie remontować. Gierkowskie budowle są bowiem często w kiepskim stanie.<br><br>&lt;tit&gt;Jeden, ale zamknięty&lt;/&gt;<br><br>Jeśli przyjąć za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!