Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.03
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
i ogłoszenie nie może przekroczyć 12 modułów w poziomie tj. (278 mm szer x 85 mm wys.); na str. 2 - nie będziemy publikowali reklam i ogłoszeń wyborczych; na str. 3 dopłata wyniesie 10 proc.
Na pozostałych stronach redakcyjnych - opłaty zgodnie z cennikiem. Na stronach lokalnych: zachodniopomorskiej, wielkopolskiej i dolnośląskiej - obowiązują rabaty: 60 proc. od ceny podstawowej, a na zielonogórskiej, południowej, gorzowskiej i północnej - 35 proc. rabat. Na stronach ogłoszeniowych - obowiązuje rabat 50 proc. Ceny za publikacje w dodatkach tematycznych będą niższe o 25 proc. Powyższych rabatów nie można łączyć z innymi rabatami cennikowymi.
Biura Ogłoszeń i Reklamy będą przyjmowały zlecenia od
i ogłoszenie nie może przekroczyć 12 modułów w poziomie tj. (278 mm szer x 85 mm wys.); na str. 2 - nie będziemy publikowali reklam i ogłoszeń wyborczych; na str. 3 dopłata wyniesie 10 proc. <br>Na pozostałych stronach redakcyjnych - opłaty zgodnie z cennikiem. Na stronach lokalnych: zachodniopomorskiej, wielkopolskiej i dolnośląskiej - obowiązują rabaty: 60 proc. od ceny podstawowej, a na zielonogórskiej, południowej, gorzowskiej i północnej - 35 proc. rabat. Na stronach ogłoszeniowych - obowiązuje rabat 50 proc. Ceny za publikacje w dodatkach tematycznych będą niższe o 25 proc. Powyższych rabatów nie można łączyć z innymi rabatami cennikowymi. <br>Biura Ogłoszeń i Reklamy będą przyjmowały zlecenia od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego