Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
sobie pogadał nawet z tą dziewczyną, która przyszła do Anetki. Ona jest córką tego energoterapeuty z Milanówka, tego słynnego.
Nowaka?
Nie Nowaka. Nowak to w Podkowie. A to jest takiego z Milanówka, jak on się nazywa? W Milanówku, konkretnie w Milanówku mieszkają. I on i on jest takim słynnym tym radiestetą i bioenergoterapeutą. Bo on nawet jest jakimś tam prezesem tego całego związku czy coś takiego. To ona właśnie jest córką ta dziewczynka, która jest w pokoju u nas.

Zaraz ją zapytam. Tylko pan z Milanówka pochodzi, to tam pan może nawet... Zaraz zapytam, jak ona się nazywa.

On się nazywa
sobie pogadał nawet z tą dziewczyną, która przyszła do Anetki. Ona jest córką tego energoterapeuty z Milanówka, tego słynnego. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Nowaka? &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Nie Nowaka. Nowak to w Podkowie. A to jest takiego z Milanówka, jak on się nazywa? &lt;pause&gt; W &lt;name type="place"&gt; Milanówku,&lt;/&gt; konkretnie w Milanówku mieszkają. I on i on jest takim słynnym tym radiestetą i bioenergoterapeutą. Bo on nawet jest jakimś tam prezesem tego całego związku czy coś takiego. To ona właśnie jest córką ta dziewczynka, która jest w pokoju u nas. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; &lt;gap&gt; &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Zaraz ją zapytam. Tylko pan z Milanówka pochodzi, to tam pan może nawet... Zaraz zapytam, jak ona się nazywa.&lt;/&gt; <br>&lt;event desc="voice"&gt; <br>&lt;who1&gt; On się nazywa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego