Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i hierarchii wartości. Ważne jest jednak to, aby przyjaźń erotyczna była wynikiem świadomej decyzji obojga partnerów, rzetelnego poznania i określenia własnych oczekiwań i pragnień.
Najgorzej bowiem jest wtedy, gdy pod przykrywką "wyzwolonego związku" kryje się kłębowisko uczuć, niespełnionych marzeń i zawiedzionych nadziei, które zamiast sprawiać radość, ranią i sprawiają, że rani się innych.

W jednej ręce - seks, w drugiej - przyjaźń.
Pomieszane ze sobą dają nowy zestaw emocji - przyjaźń erotyczną.
Przyjaźń erotyczna jest mniej absorbująca od klasycznego związku dwojga kochających się ludzi, bo jest jedynie jego namiastką.
Czy to naprawdę jest przyjaźń?
O pułapkach przyjaźni erotycznej mówi seksuolog Wiesław Sokoluk:
Kiedy łączy
i hierarchii wartości. Ważne jest jednak to, aby przyjaźń erotyczna była wynikiem świadomej decyzji obojga partnerów, rzetelnego poznania i określenia własnych oczekiwań i pragnień.<br>Najgorzej bowiem jest wtedy, gdy pod przykrywką "wyzwolonego związku" kryje się kłębowisko uczuć, niespełnionych marzeń i zawiedzionych nadziei, które zamiast sprawiać radość, ranią i sprawiają, że rani się innych.<br><br>W jednej ręce - seks, w drugiej - przyjaźń.<br>Pomieszane ze sobą dają nowy zestaw emocji - przyjaźń erotyczną.<br>Przyjaźń erotyczna jest mniej absorbująca od klasycznego związku dwojga kochających się ludzi, bo jest jedynie jego namiastką.<br>Czy to naprawdę jest przyjaźń?<br>O pułapkach przyjaźni erotycznej mówi seksuolog Wiesław Sokoluk:<br>Kiedy łączy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego