Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jest prawdziwie bezcenna.

Od 8 do 15 punktów
Samodzielna panna

Ojciec ani matka nie prawią ci kazań, ponieważ zdobyłaś szlify dorosłości w momencie, gdy wyniosłaś swoje lalki na strych. - Udało ci się uzyskać idealną równowagę - mówi dr Barbara Zax. - Przeszłaś w dorosłość, nie mieszając jednocześnie rodziców z błotem i nie raniąc ich uczuć. Wyznaczyłaś swoim rodzicom granice: na ile wolno im ingerować w twoje sprawy, ale osłodziłaś im ograniczenie dawnych praw, stawiając ich w nowej roli: serdecznych powierników.
- Udana transformacja z dziecka w dorosłego następuje wówczas, gdy rodzice znajdują bardziej przyjacielską rolę w twoim życiu - mówi McGregor.
By wasz związek przerodził
jest prawdziwie bezcenna.<br><br>&lt;tit&gt;Od 8 do 15 punktów<br>Samodzielna panna&lt;/&gt;<br><br>Ojciec ani matka nie prawią ci kazań, ponieważ zdobyłaś szlify dorosłości w momencie, gdy wyniosłaś swoje lalki na strych. - Udało ci się uzyskać idealną równowagę - mówi dr Barbara Zax. - Przeszłaś w dorosłość, nie mieszając jednocześnie rodziców z błotem i nie raniąc ich uczuć. Wyznaczyłaś swoim rodzicom granice: na ile wolno im ingerować w twoje sprawy, ale osłodziłaś im ograniczenie dawnych praw, stawiając ich w nowej roli: serdecznych powierników. <br>- Udana transformacja z dziecka w dorosłego następuje wówczas, gdy rodzice znajdują bardziej przyjacielską rolę w twoim życiu - mówi McGregor. <br>By wasz związek przerodził
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego