Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
na czole. Drugi bok cały. Co się wydarzyło ! Przecież jeszcze jak jechałem do Lęborka nic się nie stało ! Nie było tej 'siódemki' .Czy wiesz coś o tym, napisz proszę.

No to teraz pełen wrażeń wybrałem się wzdłuż toru do p.o. SKM Gdynia Stocznia, przewróciłem się, zaczepiwszy o coś nogą raniąc ręce (to na minus) a następnie znalazłem portfel (niestety pusty) oraz Wykaz Ostrzeżeń Stałych !!! Super ! (To na plus) Oryginalny, tylko bez okładki ! Przestudiowałem go dokładnie ! Obok przejechał ET22-371 luzem do szopy.

Wróciłem EN71-035+EN57-1122.

Moim jeszcze celem jest zdobyć numerki EN57, które zostały zestawione w EN71. Nie
na czole. Drugi bok cały. Co się wydarzyło ! Przecież jeszcze jak jechałem do Lęborka nic się nie stało ! Nie było tej 'siódemki' .Czy wiesz coś o tym, napisz proszę.<br><br>No to teraz pełen wrażeń wybrałem się wzdłuż toru do p.o. SKM Gdynia Stocznia, przewróciłem się, zaczepiwszy o coś nogą raniąc ręce (to na minus) a następnie znalazłem portfel (niestety pusty) oraz Wykaz Ostrzeżeń Stałych !!! Super ! (To na plus) Oryginalny, tylko bez okładki ! Przestudiowałem go dokładnie ! Obok przejechał ET22-371 luzem do szopy.<br><br>Wróciłem EN71-035+EN57-1122.<br><br>Moim jeszcze celem jest zdobyć numerki EN57, które zostały zestawione w EN71. Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego