Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skąd i po co mu to koło. Dopiero na komisariacie przyznał się, że skradł je z piwnicy bloku przy Francuskiej na Saskiej Kępie.

Poszukiwani świadkowie
BIELANY
Funkcjonariusze ze stołecznej drogówki szukają świadków wypadku, do którego doszło w środę, 17 grudnia na ul. Podleśnej. Biały osobowy samochód nieznanej marki potrącił i ranił 26-letniego mężczyznę. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, policja prosi o kontakt: Wydział Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.

To była prawdziwa bitwa o nocne linie
Akcja policji i straży miejskiej
W sobotę aż do świtu mundurowi czyścili nocne autobusy z awanturujących
skąd i po co mu to koło. Dopiero na komisariacie przyznał się, że skradł je z piwnicy bloku przy Francuskiej na Saskiej Kępie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Poszukiwani świadkowie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;BIELANY&lt;/&gt;<br>Funkcjonariusze ze stołecznej drogówki szukają świadków wypadku, do którego doszło w środę, 17 grudnia na ul. Podleśnej. Biały osobowy samochód nieznanej marki potrącił i ranił 26-letniego mężczyznę. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, policja prosi o kontakt: Wydział Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;To była prawdziwa bitwa o nocne linie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Akcja policji i straży miejskiej&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;W sobotę aż do świtu mundurowi czyścili nocne autobusy z awanturujących
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego