Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Prasa Polska
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
czas ukazywała się w zmniejszonej objętości. Z czasem nastąpił jednak wyraźniejszy podział między częścią sądową i penitencjarną pisma.
Od 1971 r. zwiększyła się objętość "Gazety Prawniczej" i jej dodatku "Gazety Penitencjarnej", który stopniowo zyskuje autonomię.
Obecnie ukazują się dwa pisma - "Gazeta Prawnicza" i "Gazeta Penitencjarna", z tym że obydwa zespoły redakcyjne pracują pod kierunkiem jednego redaktora naczelnego - Zygmunta Franka.
Zespół znów się nieco powiększył, w 1975 roku o Jerzego Pilczyńskiego - absolwenta Wydziału Prawa I Studium Dziennikarskiego i w 1977 o Henryka Michalskiego - pedagoga, doświadczonego penitencjarystę, od dawna współpracującego z "Gazetą", który został zastępca redaktora naczelnego. Naszym redaktorem technicznym jest Henryk Sołtysiak
czas ukazywała się w zmniejszonej objętości. Z czasem nastąpił jednak wyraźniejszy podział między częścią sądową i penitencjarną pisma.<br>&lt;page nr=22&gt; Od 1971 r. zwiększyła się objętość "Gazety Prawniczej" i jej dodatku "Gazety Penitencjarnej", który stopniowo zyskuje autonomię.<br>Obecnie ukazują się dwa pisma - "Gazeta Prawnicza" i "Gazeta Penitencjarna", z tym że obydwa zespoły redakcyjne pracują pod kierunkiem jednego redaktora naczelnego - Zygmunta Franka.<br>Zespół znów się nieco powiększył, w 1975 roku o Jerzego Pilczyńskiego - absolwenta Wydziału Prawa I Studium Dziennikarskiego i w 1977 o Henryka Michalskiego - pedagoga, doświadczonego penitencjarystę, od dawna współpracującego z "Gazetą", który został zastępca redaktora naczelnego. Naszym redaktorem technicznym jest Henryk Sołtysiak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego