Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 6
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
od zapoznania ich z metodą Czechowa i etiud, dzięki którym mogą ją poznać na własnej skórze i głębiej, ku środkowi aktorskiego jestestwa.
Obsada to na razie wielka tajemnica. Być może aktorzy dowiedzą się, jakie zagrają role, dopiero kilkanaście dni przed premierą. Wszystko zależy czy energia postaci scenicznej natrafi na swój rezonans w odpowiedniej osobie fizycznej. Do tego czasu aktorzy będą, no może nie dosłownie, próbować wszyscy wszystko.
Jeśli zamierzenia reżysera nie napotkają większych trudności technicznych, pierwszego przedstawienia możemy się spodziewać magicznego dnia 13. miesiąca lipca. Oficjalna premiera dopiero na otwarcie sezonu we wrześniu.
Wraz z Fiedotowem przyjechał do Gorzowa współpracujący z
od zapoznania ich z metodą Czechowa i etiud, dzięki którym mogą ją poznać na własnej skórze i głębiej, ku środkowi aktorskiego jestestwa.<br>Obsada to na razie wielka tajemnica. Być może aktorzy dowiedzą się, jakie zagrają role, dopiero kilkanaście dni przed premierą. Wszystko zależy czy energia postaci scenicznej natrafi na swój rezonans w odpowiedniej osobie fizycznej. Do tego czasu aktorzy będą, no może nie dosłownie, próbować wszyscy wszystko.<br>Jeśli zamierzenia reżysera nie napotkają większych trudności technicznych, pierwszego przedstawienia możemy się spodziewać magicznego dnia 13. miesiąca lipca. Oficjalna premiera dopiero na otwarcie sezonu we wrześniu.<br>Wraz z Fiedotowem przyjechał do Gorzowa współpracujący z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego