Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 01.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
w Świętokrzyskiem powstał w Kielcach. Jednak tam za jego budowę zapłaciła centrala, czyli Naczelny Sąd Administracyjny. U nas Gorzów na siedzibę musiał wydać 16 mln zł. Bo prezes NSA potrafił wykorzystać ten gorzowsko-zielo- nogórski wyścig i ze spokojem czekał, kto da więcej.
To stare jak świat: zgoda buduje, niezgoda rujnuje.


HENRYKA BEDNARSKA


Mirosław z Zielonej Góry: - Poseł, który ma stanowić prawo, a bezkarnie je łamie, powinien być zawieszony przez marszałka Sejmu (,,Kasety prawdy''). Krytyczne opinie o postawie posła wyrazili Teresa z Zielonej Góry, Z. Kaczmarski i W. Marcinkowski z Gorzowa oraz Roman, kierowca zawodowy).

Bożena z Zielonej Góry: - Wysłałam przesyłkę
w Świętokrzyskiem powstał w Kielcach. Jednak tam za jego budowę zapłaciła centrala, czyli Naczelny Sąd Administracyjny. U nas Gorzów na siedzibę musiał wydać 16 mln zł. Bo prezes NSA potrafił wykorzystać ten gorzowsko-zielo- nogórski wyścig i ze spokojem czekał, kto da więcej. <br>To stare jak świat: zgoda buduje, niezgoda rujnuje.<br><br><br>&lt;au&gt;HENRYKA BEDNARSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="letter" sex="m"&gt;Mirosław z Zielonej Góry: - Poseł, który ma stanowić prawo, a bezkarnie je łamie, powinien być zawieszony przez marszałka Sejmu (,,Kasety prawdy''). Krytyczne opinie o postawie posła wyrazili Teresa z Zielonej Góry, Z. Kaczmarski i W. Marcinkowski z Gorzowa oraz Roman, kierowca zawodowy).&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;Bożena z Zielonej Góry: - Wysłałam przesyłkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego