Nr: 01.06 (5)
za piłką.
- Gramy swoje. Czekajcie z blokiem do końca - mówił tymczasem spokojnie polski trener Andrzej Niemczyk.
Tak broniących Polek dawno nie widzieliśmy. Podopieczne Niemczyka wygrały pierwszego seta 25:22. W następnej partii mistrzynie Europy prowadziły już 19:9. Karpol zrezygnowany siedział na ławce z zasępioną miną, a Polki wygrały drugi set 25:17. W trzeciej odsłonie do walki poderwały się Rosjanki, wygrywając do 22. To był jednak dzień Polek. Rywalki nie mogły sobie poradzić z atakami Kamili Frątczak, która została wybrana najlepszą zawodniczką meczu.
Andrzej Niemczyk, kiedy uściskał już swoje podopieczne, spokojnym krokiem udał się na papierosa.

MARIUSZ KOTOWSKI

Plan Engela
za piłką.<br>&lt;q&gt;- Gramy swoje. Czekajcie z blokiem do końca&lt;/&gt; - mówił tymczasem spokojnie polski trener Andrzej Niemczyk.<br>Tak broniących Polek dawno nie widzieliśmy. Podopieczne Niemczyka wygrały pierwszego seta 25:22. W następnej partii mistrzynie Europy prowadziły już 19:9. Karpol zrezygnowany siedział na ławce z zasępioną miną, a Polki wygrały drugi set 25:17. W trzeciej odsłonie do walki poderwały się Rosjanki, wygrywając do 22. To był jednak dzień Polek. Rywalki nie mogły sobie poradzić z atakami Kamili Frątczak, która została wybrana najlepszą zawodniczką meczu.<br>Andrzej Niemczyk, kiedy uściskał już swoje podopieczne, spokojnym krokiem udał się na papierosa.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;MARIUSZ KOTOWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Plan Engela