Typ tekstu: Książka
Autor: Hamrol Adam, Mantura Władysław
Tytuł: Zarządzanie jakością. Teoria i praktyka
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 1998
cele organizacji pierwszego rzędu, bezpośrednio lub pośrednio warunkujące osiąganie jej celu nadrzędnego.
W ramach tych oddziaływań dominującą pozycję zajmują na ogół zasilenia, generowane w ramach wyjścia systemu zarządzanego (w organizacjach gospodarczych są to głównie wyroby, usługi i środki pieniężne). Od jakości zasileń WY przede wszystkim zależy powodzenie organizacji w kształtowaniu spolegliwego otoczenia i w konsekwencji uzyskanie pożądanej jakości zasileń na wejściu (w organizacjach gospodarczych są to głównie wyroby, usługi i środki pieniężne). W ten sposób powstaje, istotna dla zarządzania jakością, druga pętla sprzężenia zwrotnego pomiędzy jakością wyjścia a jakością wejścia systemu zarządzanego.
Organizacja dostrzegająca znaczenie zachowania się podmiotów z otoczenia (odbiorców
cele organizacji pierwszego rzędu, bezpośrednio lub pośrednio warunkujące osiąganie jej celu nadrzędnego.<br>W ramach tych oddziaływań dominującą pozycję zajmują na ogół zasilenia, generowane w ramach wyjścia systemu zarządzanego (w organizacjach gospodarczych są to głównie wyroby, usługi i środki pieniężne). Od jakości zasileń WY przede wszystkim zależy powodzenie organizacji w kształtowaniu spolegliwego otoczenia i w konsekwencji uzyskanie pożądanej jakości zasileń na wejściu (w organizacjach gospodarczych są to głównie wyroby, usługi i środki pieniężne). W ten sposób powstaje, istotna dla zarządzania jakością, druga pętla sprzężenia zwrotnego pomiędzy jakością wyjścia a jakością wejścia systemu zarządzanego.<br>Organizacja dostrzegająca znaczenie zachowania się podmiotów z otoczenia (odbiorców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!