Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
po nowe perfumy, żeby zakasować zapachem Jacę. Uznałem samowolnie, że Jaca będzie pachniał Davidoffem i natychmiast poinformuje o tym panią Roszko w SMS-ie: "Mój Davidoff pachnie tylko dla Ciebie". Roszko kupił jakiś silny męski zapach plus komplet świec, a potem skoczyliśmy jeszcze obejrzeć zmywarki.
- Ten Jaca zawyża mi domowy standard - jęczał Roszko. - Takich facetów nie ma!
Po miesiącu uznałem, że już uszczęśliwiłem najlepszych przyjaciół, i ukatrupiłem Jacę - nie posłał już pani Roszko ani jednego SMS-a.
Tydzień później najlepsza z żon z satysfakcją pokazała mi swoją pocztę elektroniczną.
- "Masz piękne, inteligentne oczy. Cudownie wyglądałyby na Hawajach" - przeczytałem. Mail podpisany był
po nowe perfumy, żeby zakasować zapachem Jacę. Uznałem samowolnie, że Jaca będzie pachniał Davidoffem i natychmiast poinformuje o tym panią Roszko w SMS-ie: "Mój Davidoff pachnie tylko dla Ciebie". Roszko kupił jakiś silny męski zapach plus komplet świec, a potem skoczyliśmy jeszcze obejrzeć zmywarki.<br>- Ten Jaca zawyża mi domowy standard - jęczał Roszko. - Takich facetów nie ma!<br>Po miesiącu uznałem, że już uszczęśliwiłem najlepszych przyjaciół, i ukatrupiłem Jacę - nie posłał już pani Roszko ani jednego SMS-a.<br>Tydzień później najlepsza z żon z satysfakcją pokazała mi swoją pocztę elektroniczną.<br>- "Masz piękne, inteligentne oczy. Cudownie wyglądałyby na Hawajach" - przeczytałem. Mail podpisany był
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego