Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
10 tysięcy złotych, zebraną podczas karnawałowego balu. Bilety kredytowe na pociąg z Krakowa zakupione zostały z funduszy Ośrodka Pomocy Społecznej.
Nigdy nie jest jednak tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dzieci, które pojadą nad morze, pochodzą z rodzin, które borykają się z kłopotami finansowymi. Choć mają zapewniony byt, Fundacja stara się zapewnić swoim podopiecznym kieszonkowe. Stąd prośba o dalsze wsparcie wyjazdu. Podajemy numer konta Tatrzańskiej Fundacji Pomocy Społecznej, na które można wpłacać drobne nawet sumy - .
(aza)Strzały na Słonecznej

Historia niczym żywcem przeniesiona z kart sensacyjnej książki zdarzyła się 16 lipca w centrum Zakopanego. Próba ucieczki więźnia, strzelanina w centrum
10 tysięcy złotych, zebraną podczas karnawałowego balu. Bilety kredytowe na pociąg z Krakowa zakupione zostały z funduszy Ośrodka Pomocy Społecznej.<br>Nigdy nie jest jednak tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dzieci, które pojadą nad morze, pochodzą z rodzin, które borykają się z kłopotami finansowymi. Choć mają zapewniony byt, Fundacja stara się zapewnić swoim podopiecznym kieszonkowe. Stąd prośba o dalsze wsparcie wyjazdu. Podajemy numer konta Tatrzańskiej Fundacji Pomocy Społecznej, na które można wpłacać drobne nawet sumy - &lt;gap&gt;.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Strzały na Słonecznej&lt;/tit&gt;<br><br>Historia niczym żywcem przeniesiona z kart sensacyjnej książki zdarzyła się 16 lipca w centrum Zakopanego. Próba ucieczki więźnia, strzelanina w centrum
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!