Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16/02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spłatę długu?
W ciągu półtora roku Rada Polityki Pieniężnej 3 razy podnosiła stopy procentowe. Drożały więc kredyty złotowe, a wiele osób decydowało się na kredyty walutowe. Wiele wskazuje na to, że niedługo dojdzie do obniżki stóp, co obniżyłoby oprocentowanie pożyczek w złotówkach, a tym samym ich koszty.

Stopy nieprzyjazne

Podwyżki stóp procentowych najbardziej odczuwają klienci indywidualni, ponieważ najszybciej rosną ceny kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych. Mimo to Polacy nie boją się brać kredytów. Powstaje tylko pytanie: jaki kredyt jest dziś opłacalny? Ponieważ stopy procentowe na razie nie zostały obniżone, nadal powodzeniem cieszą się kredyty denominowane w walutach obcych.

Ryzyko i procenty

Nie
spłatę długu?<br>W ciągu półtora roku Rada Polityki Pieniężnej 3 razy podnosiła stopy procentowe. Drożały więc kredyty złotowe, a wiele osób decydowało się na kredyty walutowe. Wiele wskazuje na to, że niedługo dojdzie do obniżki stóp, co obniżyłoby oprocentowanie pożyczek w złotówkach, a tym samym ich koszty.<br><br>&lt;tit&gt;Stopy nieprzyjazne&lt;/&gt;<br><br>Podwyżki stóp procentowych najbardziej odczuwają klienci indywidualni, ponieważ najszybciej rosną ceny kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych. Mimo to Polacy nie boją się brać kredytów. Powstaje tylko pytanie: jaki kredyt jest dziś opłacalny? Ponieważ stopy procentowe na razie nie zostały obniżone, nadal powodzeniem cieszą się kredyty denominowane w walutach obcych.<br><br>&lt;tit&gt;Ryzyko i procenty&lt;/&gt;<br><br>Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego