Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ochronne
Rok: 2003
też stanowczo za mała, aby moc korzystać z oferty private banking, w której klient negocjuje procentowanie depozytu z bankowcem. Można mieć także wątpliwości co do sensu tych negocjacji, gdy banki premiują wyższe lokaty odsetkami wahającymi się od 0,1 do 0,25 proc.
Przy wartości lokaty 100 tys. zł i stopie procentowej 5 pro., kapitalizacji odsetek kwartalnej, okresie inwestycji 10 lat, należne odsetki wyniosą 64 361, 55 zł. wartość lokaty po okresie oszczędzania to 164 361,55 zł. Prawda, że oszałamiająca kwota?

KTO PORUSZY NIEBO I ZIEMIE, ŻEBY CI POMOC?
europ assistance Zawsze pierwsi przy Tobie


Wywiad z Dariuszem Włostowskim, prezesem
też stanowczo za mała, aby moc korzystać z oferty private banking, w której klient negocjuje procentowanie depozytu z bankowcem. Można mieć także wątpliwości co do sensu tych negocjacji, gdy banki premiują wyższe lokaty odsetkami wahającymi się od 0,1 do 0,25 proc.<br>Przy wartości lokaty 100 tys. zł i stopie procentowej 5 pro., kapitalizacji odsetek kwartalnej, okresie inwestycji 10 lat, należne odsetki wyniosą 64 361, 55 zł. wartość lokaty po okresie oszczędzania to 164 361,55 zł. Prawda, że oszałamiająca kwota?<br><br>KTO PORUSZY NIEBO I ZIEMIE, ŻEBY CI POMOC?<br>&lt;gap&gt; &lt;name type="org"&gt;europ assistance&lt;/&gt; Zawsze pierwsi przy Tobie<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wywiad z Dariuszem Włostowskim, prezesem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego