Typ tekstu: Książka
Autor: Zielińska Teresa
Tytuł: Maszyny kroczące
Rok: 2003
duży wykrok nóg P2 i L1. Analogiczne rozumowanie
można przeprowadzić przy ruchu maszyny w każdym kierunku i przy różnym nachyleniu terenu, które powoduje przesuwanie się rzutu środka ciężkości względem wielokąta podparcia.
Istnieje wiele prac, w których warunki stabilności statycznej opisane są zależnościami analitycznymi, co jest następnie wykorzystane do syntezy chodu swobodnego.
Ze względu na różnorodność opisów, a z drugiej strony prostotę zagadnienia (zadanie geometryczne) opisy analityczne tutaj pomijamy, odsyłając do prac szczegółowych.

2 System mechaniczny

2.1. Wprowadzenie

2.1.1. Cel projektowania

Typowa wielonożna maszyna krocząca składa się z członów sztywnych połączonych
przegubami. Geometria stykających się elementów determinuje właściwości przegubów
duży wykrok nóg P2 i L1. Analogiczne rozumowanie <br>można przeprowadzić przy ruchu maszyny w każdym kierunku i przy różnym nachyleniu terenu, które powoduje przesuwanie się rzutu środka ciężkości względem wielokąta podparcia. <br>Istnieje wiele prac, w których warunki stabilności statycznej opisane są zależnościami analitycznymi, co jest następnie wykorzystane do syntezy chodu swobodnego. <br>Ze względu na różnorodność opisów, a z drugiej strony prostotę zagadnienia (zadanie geometryczne) opisy analityczne tutaj pomijamy, odsyłając do prac szczegółowych.<br><br>&lt;tit&gt;2 System mechaniczny&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;2.1. Wprowadzenie &lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;2.1.1. Cel projektowania &lt;/&gt;<br><br>Typowa wielonożna maszyna krocząca składa się z członów sztywnych połączonych <br>przegubami. Geometria stykających się elementów determinuje właściwości przegubów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego