Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Sprzedawcy ze sklepów w rejonie szkół przy ul. Kościuszki zgłaszają mi, że młodzież często kupuje tzw. lufki - mówił.
- Jeśli chodzi o narkotyki, to nauczyciele bronią uczniów
- powiedział komendant. Na te słowa ostro zareagował radny Dariusz Sachaj: - Proszę personalnie, nie ogólnikowo. Czuję się obrażony, wstyd panie komendancie! - wołał.
- Personalnie nie mogę - tłumaczył się komendant. - To do prokuratury - ripostował D. Sachaj.
Komendanta w obronę wziął prezydent Wadim Tyszkiewicz. Podziękował m.in. za ujęcie wandali, którzy zniszczyli krzesełka na stadionie i ogrodzenie cmentarza przy ul. Wandy. A prokuraturze za to, że sprawcy nie wykpili się "małą szkodliwością czynu".
KRZYSZTOF KOZIOŁEK


Pomogą kundelkom

Kostrzyn przejął
Sprzedawcy ze sklepów w rejonie szkół przy ul. Kościuszki zgłaszają mi, że młodzież często kupuje tzw. lufki - mówił. <br>- Jeśli chodzi o narkotyki, to nauczyciele bronią uczniów <br>- powiedział komendant. Na te słowa ostro zareagował radny Dariusz Sachaj: - Proszę personalnie, nie ogólnikowo. Czuję się obrażony, wstyd panie komendancie! - wołał. <br>- Personalnie nie mogę - tłumaczył się komendant. - To do prokuratury - ripostował D. Sachaj. <br>Komendanta w obronę wziął prezydent Wadim Tyszkiewicz. Podziękował m.in. za ujęcie wandali, którzy zniszczyli krzesełka na stadionie i ogrodzenie cmentarza przy ul. Wandy. A prokuraturze za to, że sprawcy nie wykpili się "małą szkodliwością czynu".<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF KOZIOŁEK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Pomogą kundelkom&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Kostrzyn przejął
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego