Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 17.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Prezentowaliśmy niewiele czarno-białych fotografii i grafik, omijaliśmy starannie notowania i tabele. Łączyliśmy się ze światem bardzo wolnym łączem. Reklamodawców, aż trudno uwierzyć, wtedy nie było.
Zmienialiśmy się wraz z otoczeniem (zapis zmian jest cały czas dostępny w Internecie - na pierwszej stronie pod tytułem: "Co nowego"). Pojawił się kolor i tabele, wprowadziliśmy materiały własne, nie pochodzące wyłącznie z papierowego wydania gazety, oraz znacznie zwiększyliśmy objętość wydania codziennego i archiwów. Sama liczba dodatków wzrosła już do ponad 40 (!).
Tysiąc wydań temu Czytelnicy ściągali z "Rzeczpospolitej On Line" około 70 MB danych dziennie (dziś - 1 500 MB), około 200 tysięcy stron (w kolejnych
Prezentowaliśmy niewiele czarno-białych fotografii i grafik, omijaliśmy starannie notowania i tabele. Łączyliśmy się ze światem bardzo wolnym łączem. Reklamodawców, aż trudno uwierzyć, wtedy nie było. <br>Zmienialiśmy się wraz z otoczeniem (zapis zmian jest cały czas dostępny w &lt;name type="prod"&gt;Internecie&lt;/name&gt; - na pierwszej stronie pod tytułem: "Co nowego"). Pojawił się kolor i tabele, wprowadziliśmy materiały własne, nie pochodzące wyłącznie z papierowego wydania gazety, oraz znacznie zwiększyliśmy objętość wydania codziennego i archiwów. Sama liczba dodatków wzrosła już do ponad 40 (!). <br>Tysiąc wydań temu Czytelnicy ściągali z &lt;name type="work"&gt;"Rzeczpospolitej On Line"&lt;/name&gt; około 70 MB danych dziennie (dziś - 1 500 MB), około 200 tysięcy stron (w kolejnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!