Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
punktów. Być może do drużyny wróci kontuzjowany Jarek Licznerski i Paweł Wołczecki, który grał już w A-klasowych rezerwach. Z drużyny odchodzi Radek Suckiel, w związku z tym spora odpowiedzialność spadnie teraz na Mariusza Lachowicza.
jp

W Zalewie 3 : 1 dla Polonii
Nareszcie wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie. Na 2:0 podwyższył Karol Tomaszewski strzałem głową w 35 minucie. Po przerwie, kolejną bramkę zdobył Arek Borysiewicz w 67 minucie meczu. Honorowego gola dla gospodarzy uzyskał Sylwester Skórka w 80 minucie.

Drużyna
punktów. Być może do drużyny wróci kontuzjowany Jarek Licznerski i Paweł Wołczecki, który grał już w A-klasowych rezerwach. Z drużyny odchodzi Radek Suckiel, w związku z tym spora odpowiedzialność spadnie teraz na Mariusza Lachowicza.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Zalewie 3 : 1 dla Polonii&lt;/&gt;<br>Nareszcie wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie. Na 2:0 podwyższył Karol Tomaszewski strzałem głową w 35 minucie. Po przerwie, kolejną bramkę zdobył Arek Borysiewicz w 67 minucie meczu. Honorowego gola dla gospodarzy uzyskał Sylwester Skórka w 80 minucie.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>Drużyna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego