Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
po wspólnych treningach ćwiczę jeszcze indywidualnie. Chciałbym wreszcie zagrać. Może trener da mi szansę już w sobotę, przeciwko Phoenix Suns i Maćkowi Lampe?
MAREK SKOWROŃSKI, MACIEK MAJEWSKI

Portsmouth stawia na mocny atak
Dzisiaj Sebastian Olszar (22 l.) podpisze kontrakt z Portsmouth. O miejsce w składzie beniaminka Premiership, 17. drużyny w tabeli, nie będzie jednak łatwo.
Równocześnie z Polakiem umowę z klubem zawrze chorwacki napastnik grający dotychczas w Anderlechcie Bruksela, Ivica Mornar.
Olszar przebywa w Anglii od niedzieli. Pomyślnie przeszedł testy medyczne, ale z podjęciem treningów długo musiał się wstrzymywać. Najpierw na zwłokę grał dotychczasowy klub Polaka, Admira Wacker, potem trzeba było
po wspólnych treningach ćwiczę jeszcze indywidualnie. Chciałbym wreszcie zagrać. Może trener da mi szansę już w sobotę, przeciwko Phoenix Suns i Maćkowi Lampe?&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MAREK SKOWROŃSKI, MACIEK MAJEWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Portsmouth stawia na mocny atak&lt;/&gt;<br>Dzisiaj Sebastian Olszar (22 l.) podpisze kontrakt z Portsmouth. O miejsce w składzie beniaminka Premiership, 17. drużyny w tabeli, nie będzie jednak łatwo.<br>Równocześnie z Polakiem umowę z klubem zawrze chorwacki napastnik grający dotychczas w Anderlechcie Bruksela, Ivica Mornar.<br>Olszar przebywa w Anglii od niedzieli. Pomyślnie przeszedł testy medyczne, ale z podjęciem treningów długo musiał się wstrzymywać. Najpierw na zwłokę grał dotychczasowy klub Polaka, Admira Wacker, potem trzeba było
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego